Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAYININ ANLAMI OLMASI

24.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zehra
Küçük bir yağmur bulutu var. Üzerine yağmur yağdığı insanlar ölüyormuş. Abimle bana doğru geliyor kaçmaya çalışıyorum. Biraz üzerime yağmuru geliyor ama ölmüyoruz.sonra eve gidiyoruz. Savaş gibi birşey olacakmış hazırlık yapıyıruz savaş için giysi giyiyoruz. eve girip kapıyı kapatıyoruz ama bizden birileri geliyor sürekli o yüzden açıp onları içeri alıyoruz.kapatıp kendimizi güvene alıyoruz kaçmak istiyorm. Üzerimde 44 yazan giysi var. Amcam 44 ün bir anlamı olduğu ve bunun çıktığını söylüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı konulardan kaçıyorsunuz ama gelip tam da sizi buluyor. İnsanlara bazı şeyler karşıdan çok korkunç gelir ama içinde yaşayınca direncimiz yükselir ve kaldıramam dediğimiz şeyleri kolaylıkla atlatırız. Bu durum ayrıca sizin tavır ve davranışlarınızı da etkileyecek. Bir tane dört rakamı, istikrarı simgeler, iki tane dört rakamı sağlam bir karakterin ve düzenli bir yaşamın sembolüdür. Siz gelecekte herkesin güvendiği, düzgün yaşama sahip, taktir edilen bir birey olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA