Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SAVRULMAK

11.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayse İnan
Merhaba Kahin hanım güzel yorumlarınız için teşekkürler.Geçen bir rüyamda "gözüme 20 sayısı odaklanmıştı" ve tam 2 ay sonra olumlu geçen bir iş görüşmem oldu1 hafta içinde başlıycam işe.Rüyama gelirsek bu sabah gördüm sarsıntı oluyordu ve ailemle avlu gibi bir yerde bir takım koltuk gibi eşyaların üzerindeydik.Fakat savruluyorduk.Bende kocaman mermer bir masa ve eşyaların olduğu yeri gösterip onlara bunların üzerine çıkın daha güvenli bakın ben düşmüyorum dedim ve bana uydular.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ailenizi ve sizi ilgilendiren ani bir gelişmenin habercisi. Kaderin yazgısı bu durum, önüne geçilemez. Ani durum değişiklikleri, olaylara müdahale edememe söz konusu olacak. Bu aşamada iş size düşüyor. Metanetli davranmayı ve doğru düşünmeyi becerebiliyorsunuz. Mermer masa sağlam dayanakları temsil ediyor, ailenize yol göstereceksiniz ve bu durumdan zarar görmeden kurtulmalarını sağlayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA