Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SAVAŞMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bahtsiz
İki ruyayi baglantili şekilde gördüm. İlk rüyada dinsiz ve acimasiz bi suru insani öldüren bi kralmi desem firavun gibi birisiyle büyük bir orduyla savastim içlerinde bende vardim.altin yapitlar üzerinde kaciyorduk yakalayamiyorlardi bizi yunan mitolojisi gibiydi her yer. Diğer rüyada bir ülkeyle savasiyoduk ve nisanlimda savaşıyordu savaş bitince onu aradim ve benden kactigini hissettim sana yasadigini haber vermek zorunda değilim diyordu. ben öldü sanip çok aglamist.bi erkek bebek bakiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam inançlar için savaşmakla geçiyor sanırım. Bu rüyalar biraz bilinçaltı figürleri taşıyor ama sizin içsel kaygılarınızı da ortaya çıkartıyor. Ağlamanız da zaten bir süredir sıkıntılı olduğunuzu haber veriyor. Erkek bebek neyse ki sonuçların iyi olacağını haber veriyor galiba. Çok kısa yazınca o kısmı anlayamadım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA