Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAVAŞ GÖRMEK

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Knlmns
Rüymda savaş çıkmş annem bana kendimi korumam için el bombası vermişti yakın akrabalr yayla tarzı bi yerde düşmanlrdan saklanıyorz hepimz korkuyorz annemn verdiği el bombası için bu bizi korumaz kesin ölcez diyorum çünkü düşmanlar bize doğru etrafı yakarak yaklaşıyor sonra ezan okunuyor ve ben yanımda ki insanlara ezan okunurken ölen insanlar şehit olurmuş korkmayın diyorum içime bi huzur doluyor ezanı dinlemeye başlıyorum ezan okunurken uyandm dinlediğim ezan çok guzeldi yorum merak ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile içinde sorunlar, fikir çatışmaları ve/veya üstünlük gösterileri söz konusu. Annenizin size verdiği bir bilgiyi gerektiğinde kullanmak için saklıyorsunuz ama size yeterince güvence olur mu bilmiyorsunuz. Ezan okunması güzel bir sonu müjdeliyor ancak bazen gerçek yaşamdaki ezan sesini rüyada duyduğumuzu da zannedebiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA