Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞARKI SESİ DUYMAK

20.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Rüyamda masmavi bir gökyüzünün fotoğrafını çekiyordum ve kuşlar uçuşuyordu gökte.Ardından eski mahallemizdeydim,sokakta kaldırımın kenarında baba tarafım yani amcalarım ve eşleri oturuyorlardı,yanlarındaydım konuşuyorduk.Bir komşumuzun evine girdim hoşlanmadığım bir şey ya da kişilerden dolayı ki orasını tam olarak hatırlamıyorum,evden çıktım.Bir de kulağımda küpe gördüm imitasyondu sanırım ve iki çift küpe vardı sanki kulağımda,normalde de her kulağımda ikişer delik olduğu için.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tüm bölümleri okudum ama yayına sadece ilk bölümü aldım. Benden tavsiye istemişsiniz. Bu sefer iyi olsun istiyorsunuz. Hem eski yaşadıklarınız kulaklarınıza küpe olmuş hem de bu kişiye bir şans vermekten yanasınız.Güzel sözler duymak hoşunuza gidiyor, şarkı gibi, şiir gibi bir aşk yaşamak istiyorsunuz. Rüyanız diyor ki; bu ilişki sizin içinizdeki cevheri ortaya çıkartacak, sıkıntılar su yüzüne çıkacak ve onlardan kurtulacaksınız, kısacası iyi gelecek bu ilişki size. Üzerine gidin, şansınızı deneyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA