Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SARIMSAK EZMEK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ezgi durmuşoğlu
Rüyamda sarımsak gördüm dövecktim ama yıkıyordum falan daha önceden görüştüğüm birisi vardı akrabamız anlaşamadık olmadı rüyamda ikimize yüzük takılıyor söz kesiliyor ama o mutsuz ben gökhan istemiyorsan mutsuz olacaksan şimdi cıkaralım yüzükleri diye peşinde dolanıyordum. anneside evin bazı odalarını gezip ezgi evide ne güzel temizlemişssin diye laf çarpıyor bana ev süpürülmemiş pis görünüyordu. uyandım falan kahvaltıdan sonra annemlerde onları yemeğe çağırdılar. akşama yemeğe gelecekler bize
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ilişki sizi sıkıntıya sokmuş. Bu genç sizi istememiş, aslında ailesi istiyormuş. Reddedilmek sizi çok üzmüş ama kendi ruhunuzu ve acınızı kendiniz iyileştirmişsiniz. Şimdi de bu aile ile görüşmek sizi acı ile yeniden yeniden terbiye ediyor. Bir süre sonra onu unutacaksınız muhakkak ama bu süreç sizi etkiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA