Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SARILMAK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen meric35
İşyerinde en yakın arkadasımla buyuk bir problem yasadık ve küstük. kızgınlıgım hic gecmedi. ruyamda bilmedigim bir yerdeyiz ben bir odadan cıkıyorum diger bir odada onu goruyorum bana ozlemle ve sevgiyle ama tedirgin halde yaklasıp canım benim diyerek sarılıyor ben oylece duruyorum icimdeki kızgınlıgı hissedip tepki vermiyorum ikimizde tedirginiz cok duygusal bir halde bedenimi kollarıyla sarıyor ama sarıldıgını hissedemiyorum dokunmaya korkuyor gibi, tesekkur ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size ihtiyacı var. Sizin gönlünüz kırık olabilir ama o pişman, küslüğü istemiyor ruhu. Belki de ruhsal alemde aynı aileye üyesinizdir. Maddi alemin küslükleri buraya özgüdür. Ruhlar küskünlük bilmez çünkü ruhsal alemde ego yoktur, büyüklenme yoktur, ruhlar birbirlerine muhtaç olduklarını bilirler. Ben bu rüyadan sonra sizin yerinizde olsam onunla olan küslüğümü bitirmeye gayret ederdim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA