Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SARI ÇORBA İÇİRMEK

04.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aydilge3
Arkadaşım rüyasında sevdiği erkeği yaşlanmış halde görmüş.yanında da eşi varmış.o da yaşlıymış ama çok yaşlı değil bakımlıymış.yalnız gerçekteki eşi değil yüzü.sonra kadın gitmiş.sevdiği erkek yanına gelmiş arkadaşımın arkadaşımın önünde bir tabakta sarı mercimek çorbası varmış.sevdigi erkek arkadaşıma yumuşak bir sesle aç ağzını diyerek kaşıkla yedirmiş.hatta arkadaşım ben çocukmuyum demiş.sevdiği erkekte ben yedirecem demiş illahi.rüyayı yorumlarsanız sevinirm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sarı, hastalıktır ama sarının çeşidi önemli tabi. Arkadaşınızın sevdiği erkekten bir hastalık kapması ya da onun yüzünden hastalanması, derde düşmesi söz konusu olabilir. Bir başka açıdan bu erkek kendi dertleri ile uğraşırken bir yandan da arkadaşınızın yaralarına merhem olmaya çalışıyor olabilir. Yüzyüze anlatılarak yorumlanabilecek bir rüya bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA