Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SARAYA GİTMEK

04.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe
Rüyamda büyük bir yere gidiyoruz saray gibi orada fatih sultan mehmetin mezarı var siyah elbiseli insanlar var 7-10 yaş arası bir kız mezarın üstüne yatmış ağlıyordu bende annesini uyardım bu yaşta kızı neden böyle diye sonra yine aynı bahçede gelin ve damat vardı foto çektiriyorladı ağızlarında poşetin içinde kuran tutuyorlardı üslerinde pelerin gibi bir şey olduğu için kollarını çıkaramıyorlardı namaz için mescit arıyorduk sonra kadının biri gelip bana ahzap yada nisa 6.ayet dedi uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nisa suresi 6. ayet yetim malı ilgilidir. Yetimlerin haklarına koruyuculuk yapıyorsak zamanı geldiğinde haklarını eksiksiz teslim etmemiz gerekir. Bu ayet size ne hatırlatıyor? Sizin hayatınıza uyarlatın ve kendiniz için bir tavsiye çıkartın. Bu rüya genel olarak bu tavsiye üzerine kurulu. Mekan ve insanlar ise birer sembol. Kız çocuğu size verilen tavsiyedeki bir akrabayı ya da dindaşı temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA