Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SANDIK AÇMAK

23.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kızımın rüyası
Ben köhne bir eve giriyorum kızıma sakın sen içeri girme diyorum.uzun süre gelmeyince kızım içeri giriyormuş .girdiğinde şaşırıyor çünki dışardan köhne olan ev çok güzelmiş.cok büyük olan bu evde uzun bir süre beni aramış .sonra bir odaya girip beni devasal bir sandığın üstünde oturduğumu görmüş.kızıma sandığı açmasını söylemişim ama açamamış.cübbeli siyah adam gelmiş birlikte açmışız.kızıma onlar orda bak diyormuşum ama kızım karanlıktan başka birşey göremmiş.sonra kızımı odaya kitleyip gitmişm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herhalde rüyayı kızınız gördü de kendisi kaç yaşında? Bu rüyayı gören yetişkinse yeni bir yaşama sizin sayenizde adım atacak demektir. Pek de hevesli değil buna ama sonradan ona çok cazip gelecek. Cüppeli adam eğer bir öğretmen cüppesi giyiyorsa konular eğitimle ilgili olabilir. Cüpp dini birinin üzerinde ise ilahi bir şekilde bilmediği pek çok sır kendisine verilecek demektir. Yaşamın anlamını belki de bu süreçte öğrenecek. Ancak öğrendikleri de kendi hayatında kapana kısılmasına nedne olacak. Dini eğitim alan biri için kapanmayı ve hayatın tüm zevklerinden yoksun kalmayı simgeleyebilir. Rüya önemli. Ama açıklamalarınız olmadan yorumlamak mümkün değil. Bana rüya yazarken 3-4 bölüme, bölüm sonlarına "devam" ibaresi koyarak yazabilirsiniz. Rüyalar kişilere özeldir, kişilerin hayattaki durumlarını biraz olsun bilmezsem çok önemli rüyaları doğru yorumlayamıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA