Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SANDALYEYE OTURMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen canözümmm
Bu sene üniversite son sınıfta 2 hafta falan önce rüyamda gördüm üzerinde bir gömlek var beyaz üzerine bordo küçük yuvarlak şekiller olan bi gömlek giymiş üzerine kravat takmıştı. Bi sandalye üzerinde oturuyordu. Sonra ayağa kalkıyo üzerine beyaz önlük giyiyor bana da diyor artık sıkıntılarım bitti seni hayatıma alabilirim senle konuşabilirim... Geri birkaç gün sonra gecesine baktım rüyamda gördüm gömleğin aynısı üzerinden ve üzerine .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya onun kariyer sahibi olacağını haber veriyor ve önlük giymesini gerektiren bir işe sahip değilse rüyanız iş hayatında her türlü kötülükten de uzak olacağını söylüyor olabilir. Ama rüyadaki can alıcı detay size ilgi göstermesi. Bana kalırsa gerçekçi olmak lazım. Uzun zamandır onu aklınızda, yüreğinizde tutuyorsunuz eğer isteseydi şimdiye kadar çoktan size açılırdı. O nedenle rüyayı önemseyip daha da uzun beklemenizi çok öneremem. Hayatta her şey olacağına varır sonuç olarak. Kalbinizi kapatmayın, belki karşınızda çok daha iyi sevgi çıkacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA