Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SANDALYEDEN DÜŞMEK

18.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serap ozdemir
Hayırlı sabahlar.Ruyamda benim eskiden birlikte çalıştıgım zengin patronumu gördüm şuan onla çalışmasakda benim ona karşı ilgim vardır ruyamda yine birlikte çalışıyormusuz ben onu görünce dikkatini çekmek için sandalyeden düşüyor gibi yapıyorum odagelip benim elimden tutup kaldırıyorsonra masada 2 ecnebi bayanla çay içiyorlar benide davetediyor.sonra ben o bayanların kaldıgı dubleks evde kalıyorum ama kapı çalıyor o bölgede insanları rahatsız eden birerkek evegiriyor ben korkuyla saklanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İşinizi kaybetseniz de o da size yeniden iş verse, destek olsa; bu sizin hayalini kurduğunuz bir şey. Ona yeniden yakın olabilmek için göze alamayacağınız bir şey yok sanki. Ama eski patronunuz çapkın bir adam, daldan dala geziyor, ona yakın olsanız hayatındaki diğer kadınlardan bir farkınız olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA