Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SANDALA BİNMEK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Umut dünyası
Plajdayım uzaklarda arkadaslarım bırbırını kurtarıyo boğulanı sonra bana yakın biri daha boğuluyo yuzerek yanına gidiyorum hava böle gri tonlarında cocugu kurtarıyorum sandal gıbı bıseyın ustune cıkarıyorum megerse düşmanları varmış ben kurtardıgım için bana ates etmeye baslıyolar bende denızın dıbıne dogru yuzuyorum deniz içi kapkaranlık dibi giderken elime kitap carpıyo alıp cıkartıyorum onu plajda bir cocuga veriyorum böle eski bir gunluk gibi hatıralar tarifler var içinde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorda olan bir tanıdığınıza yardım etmek isterken beklenmedik zorluklarla dolu bir maceranın içine gireceksiniz. Hem düşmanlıkla karşı karşıya kalabilir hem de kendiniz de kurtarmak istediğiniz insanın durumuna düşebilirsiniz. Eski deneyimlerinizden faydalanın. Eskiden başardığınız zorluklarla yeniden karşılaştığınızı hatırlayın. Deneyimleriniz sizi bu durumdan kurtarabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA