Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SANDALA BİNMEK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen haarp
Merhaba ... Çok fırtınalı bir günde Limandayım ve deniz aşırı derecede dalgalı. Bu dalgaya rağmen bir sandal görüyorum ve onu aynı meslekten olan bir arkadaşımla kiralıyoruz. Arkadaş önce tedirgin olsa da ben kürek çekmeye başlayarak sandalla onca dalgaya rağmen ilerliyoruz.. Dalgalar vURDUKÇA ki havaya ve denizin durumuna rağmen deniz suyu sıcak olduğunu farkedip arkadaşıma korkma deniz sıcak, sandal batsa da yüzebiliriz diyorum ve zorlu bir uğraştan sonra karşıya geçmeyi başarabiliyoruz ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorlu koşullara rağmen işinizle ilgili bir maceraya atılacaksınız. Çok fazla efor sarfedebilirsiniz ama sonuçta iyi bir sonuç elde edecek ve hayatınızda bir değişiklik yaratacaksınız. Bu süreç size arkadaşlığın, dostluğun önemini öğretecek olmalı, suyun sıcak olması ilişkilerin sıcaklığını temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA