Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SANCI ÇEKMEK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Damla Kaya
Rüyamda sevgilimden hamile kalmısım sanırım evlenmişiz. Onun tanıdıkları ile benım tanıdıklarım aynı ortamda bulunuyoruz sokak ortası fakat. Bana herkes diyori seni aldattı doktorun sekreteri ile falan falan. Neyse sonra cağırıyorum geliyor sen ne yaptın diyorum ben yapmadım diyor. O sırada sancım başlıyor sonra sarılıyor geçiyor. Tekrar duyuyorum gene çağırıyorum gene yok diyor o çocuğu aldırcam diyorum falan. Uyandım sonea ama o acıyı falan hatırlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sancınız fiziksel bir sancıdır. Yani gerçekten karnınız ağrımıştır ve bilinçaltınız bunu rüyaya uyarlamıştır. Bu rüyada asıl olan sevgilinizin sizi aldatması. Bu rüya ruhen ona güvenmediğinizi haber veriyor. Bazı şüpheleriniz var ama sizi olmadığına ikna ediyor galiba. Onun yanından ayrılınca ise yeniden şüphelerin içine düşüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA