Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAMAN GÖRMEK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jarushalem
Merhaba,ruyamda erkek kuzenimi kirmizi sakalli ve araplarin giydigi beyaz elbiseli sekilde gordum,karsilastik ve elimi tutup beni goturmek istedi nereye gidiyoruz dedim.sen gel dedi ve beni bembeyaz bir eve goturdu esyalarda bembeyazdi.annesi pismaniye ikram etti toz mavi renkte,noluyor diyorum ben,kuzenim sevap isledim ben bundan sonra boyle diyor,dara girersen ben varim diyor.ben"kafayi yedi yine" diyorum.annesi hayir,inanmazsan gel diyor.kasayi bir aciyor heryeri altin,ama samanlarin icinde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuzeniniz gerçekten de güzel bir şey yapmış. Yaptıkları onu ruhsal boyutta büyütmüş, olgunlaştırmış, ona bilgelik kazandırmış. Beyaz hane her zaman feraha çıkmayı temsil ve aynı zamanda hane bilinçaltıdır. Rüya bilinçaltının temizlendiğini, veballerin ödendiğini haber veriyor. Bu olayın bir de maddi boyutu var. Eline toplu bir para geçecek ama bir kısmı harcanıp gidecek bu paranın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA