Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SALYANGOZ VERMEK

30.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif
Bir evliya tarafindan 34 tane renkli cok güzel desenleri olan salyangozlar verildi ama bu salyangozların bir tanesi en güzeli ve mavi renkli olanı bana ait oldugu söylendi ama bunların ici bostu.digeri nazar boncuklu idi onu bi tasa vurup ici dolumu diye baktim doluymus salyangozun yarisi cikti bunun ici doluymus diyip biraktim sadece bana ait olanini aldim evliyanin bana sise icerinde bir ilac ve kagit verdi bunlarida alip hepsini işrak vaktibir islem yapmami söyledi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Normal şartlarda boş salyangoz arsa ya da arazi almak anlamına gelir. Bazen de bitmemiş bir evi almak anlamına gelebilir. Ancak sizin için farklı bir durum söz konusu. Size bir işlem yapmanız söylenmiş. Belli ki bir hastalık, bir sorun çözüme kavuşacak. ilahi güçler bunun için gereken şeyleri yapmışlar. Şimdi top sizde. Size ne söylendiğini hatırlamaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA