Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SALINCAKTA OLMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda gerçekte küs ve kızgın olduğum bir erkeği gördüm aylardır görüşmüyoruz rüyamda bana mesaj atıyo ve tartışıyoruz biranda gerçekte öyle olmayan ama rüyamda onun evi olan bahçeli kocama biyerde oluyorum akrabaları var onunla yalnız bırakmaya çalışıyolar o erkekle yalnız kalıyoruz tartışıyorum ben onun boynu bükük hafif gülümser bi hali var kendini savunamıyo sadece barışmak istiyordu o anda o ev dahil olan otoparkta iki kişilik bi salıncağı üzerinde olduk bi anda destek alıp hızlandırıyor AA yapma ben korkarım diyorum ama ben de hızlandırıyorum nerdeyse tavana değicez öyle hızlı ama ikimizde gülüyoruz eğleniyoruz elini uzatıyo elimi tutmak için ama belli belirsiz ben tutmuyorum sadece kol kolaydık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek de siz de ayrılık sonrası ruhsal bir boşluğa düşmüşsünüz. Siz belki de söyleyemedikleriniz yüzünden o ise size karşı kendisini mahçup hissettiğinden ruhsal olarak etkilenmiş. Yeniden karşılaşsanız, siz sitem dolu sözlerinizi söyleseniz, o mahçup bir şekilde karşılık vermeden dinlese aranız düzelir. Belki de birileri sizi yeniden bir araya getirmeye çalışacaktır. Bu duruma itiraz etmezsiniz, o da etmez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA