Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SALINCAĞA BİNMEK

26.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kerimova Raska
Rüyada gece otobüs durağındayim annemlerde yanımda.Sonra durakta bir salincakta sallaniyorum salincak yükseğe kalkiyo bende mutluluktan bağırıyorum.Sonra iniyorum durakta bir turuncu bıyıklı erkek var onunla hoşlanıyoruz birbirimizden ben otobüse biniyorum o da biniyor. sonra o iniyo otobüsten sonra ben ona tamam gel deyince gülümseyerek yanıma geliyo.En sonda bir evde yatağın üzerinde oturmuş konuşuyoruz beni yanağımdan sonrada boğaZımdan öpüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diğer rüyanız bedensel ihtiyaçlarınızla ilgilidir. Cinsel ilişki rüyaları ve özellikle de orgazm ile bitiyorsa kesinlikle hormonların etkisi ile görülmüşlerdir. Salıncakta sallanmanız duygusal bir boşlukta olduğunuzu söylüyor. Sosyal çevrenizden ya da işinizden, değişik karakterde biri ile yakınlaşabilirsiniz. Bir erkek arkadaşa ihtiyacınız olduğu kesin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA