Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAKLADIĞIMIZ ŞEYLERİN ORTAYA ÇIKMASI

03.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kumru
Merhaba, ben gerçekte öğrenciyim ve gece vardiyasında barda garsonluk yapıyorum, erkek arkadaşımında yaptığım bu işten haberi yok. Rüyamdada erkek arkadaşımın bunu duyduğunu gördüm. Akşam saatlerinde manavdan bir sürü meyve alıp eve geliyorum, sonra evide erkek arkadaşım basıyor, bunun öncesindede yalan söylediğim için erkek arkadaşımın bana kötülük yapmak istediğini başkalarından duyuyorum. Erkek arkadaşım eve geldiğinde gözleri ağlamaktan kıpkırmızı olmuş vaziyette bana bir sürü laf söylüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası, korkacak bir şey yok. Siz korkularınızla yüzleşmişsiniz. Ancak yine de bu yaptığınızın doğru olmadığını söylemeliyim. Eğer paraya ihtiyacınız varsa ve bu işi yapmak zorunda iseniz erkek arkadaşınızın bunu anlayışla karşılayabilmesi lazım. Karşılamıyorsa sizi yeterince anlayamıyor demektir. Ve bu noktada ilişkide bazı aksaklıklar olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA