Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAKIZ ÇİĞNEMEK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kaçak
Rüyamda babanemleydim yaşıyor hala elimde naneli sakız var şekli baya güzel koyu mavi bi rengi var sakız değilde süs eşyasi olarak taşıyorum bi an boşluktan ağzımla dişliyorum sakızı ah ulan naptım diyorum daha bişeyler gördüm ama hatırlayamıyorum bide size bisey sorucam ama rüyayla ilgili değil eskiden bazı zamanlarda yesil isiklar ışın gibi yanimdan karanlikta geciyodu simdide mor oldu ilk defa bunlar nedir siz belki bilirsiniz diye sordum çok sagolun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babaanneniz nüktedan biri olmalı. Onun sözlerini almaya başlamış olabilirsiniz. Bazı insanlar güzel atasözleri söylerler hatta konuşmaları her daim bunlarla süslüdür. Yakınları da bir süre sonra bu sözleri kullanmaya başlarlar. Ben rüyanızı böyle bir durumun içine girmeye başladığınız şeklinde yordum. Işıkları uyanıkken mi görüyorsunuz? Eğer böyle ise hemen bir nörolog ve göz hekimi ile görüşün. Bunlar bir rahatsızlığın habercisi olabilirler. Tıbbi kontroller çok önemli. Eğer bir şey çıkmazsa bana yeniden yazın. Rüyanızdaki ışıklar farklı yorumlanır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA