Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAKIZ ALMAK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Sevgili Kahin, devlet memuru tayin bekleyen evli kadın arkadaşım rüyasında eski bakan, şimdiki G. Antep belediye başkanı Fatma Şahin'i rüyasında kendisine kocaman bir tane beyaz damla sakızı verirken görmüş. "Bunlardan bende var, kullanıyorum, daha verir misiniz?" diyerek isteyince 2 büyük parça daha vermiş. Arkadaşım sevinerek onları poşet gibi bir şeye koymuş. Sakızlar olduğundan büyükmüş. Onun durumundaki bazı memurların tayinleri çıktı ama bu arkadaşımınki uzadıkça uzuyor. Selam ve sevgiler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya da bu uzamayı temsil ediyor. Arkadaşınız bu uzamadan memnun aslında, daha kötüsü olmasın da buna razıyım diyor. Belki de tamamen umutların kaybolmasından korkuyordur. Aslında bazı gelişmeler bizim isteme enerjimizle ilgilidir. Biz iyi ya da kötü bir sonucun beklentisine girmememiz süreci uzatır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA