Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAKAT ÇOCUK DOĞURMAK

22.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Ayrıldığım adamın ailesiyle anlaşamayınca:"Onları terk mi edeyim"diyerek bir odada uyuyor.Gerdek odasında sandık üstündeki yorganlardaki eski iç çamaşırlarına bakıp;"Gerdekte bunları mı giyeceğim"diye şaşkınlık geçiriyorum.2.rüyada çocuk doğurmuşum.Uzaktan bakıyorum hilkat garibesi gibi nefes olan ama derisi olmayan bir canlı.Annem onu yıkayıp temizlemeye çalışarak ısrarla yaşatmaya çalışıyor.Selam ve teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri ile ilgili bir beklentiniz mi var bu sıralar. Bu rüya bu ilişkinin sonunun da diğeri gibi olacağını söylüyor. Uzun zaman bu ilişkinin yükünü taşıyacaksınız ama sonuçlar istediğiniz gibi olmayacak. Bu kez aileniz de o kişiyi çok isteyecek olmalı. O nedenle anneniz çocuğu kurtarmaya çalışıyor. Bu aralar size biri birliktelik teklif ederse rüyalar aklınıza gelsin. Bunlar uyarıcı rüyalar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA