Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞAHIN ÖLÜMÜ

01.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen maviş yalnız
Rüyamda işyerimdeyim büyük bir masa üzerine yiyecekler taşıyorum.Çok önemli devlet yöneticileri gelecekmiş.Arada bir çıkı balkonda hava alıyorum balkondan yemyeşil bir ova görüyorum.Sonra dönüp içeri girdiğimde birisi bana Tahmaspın (eski iran şahı) sonu geldi diyor.Yöneticilerimiz beni toplantıya çağırıyor elime not defterleri ve kalemler ile toplantıya gidiyorum.Etrafta benim toplantıya katılmama sinirlenen insanlar görüyorum.Babamın ismini söyleyerek beni toplantıya çağırdığını söylüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bildiğiniz gibi bu isim Muhteşem Yüzyıl dizisinde geçiyordu. Bu ismi bir diktatörle ya da gerçek bir şah ile eşleştirmiş olmalı zihniniz. Bu rüya gerçek hayatta böyle birinin liderlikten düşmesini ya da ölümünü haber veriyor olabilir. Bazen bu şekilde rüyalar kısa bir süre sonra dediğim şekilde çıkarlar. Başka bir açıdan bu kişi başka bir lideri de sembolize ediyor olabilir, ortam iş ortamınız olduğuna göre işinizdeki bir liderin benzer bir akibetine tanık olabilirsiniz. Ne olursa olsun siz mutlu ve huzurlu olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA