Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAĞ OMUZA KELEBEK KONMASI

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Işıl Işıl
Merhaba Kahin Hanım bu gece rüyamda sağ omuzuma başı bal arısı gövdesi ise yeşil renkte kelebeğe benzeyen bir hayvan gördüm. Rüyamda da rüyamı kız kardeşime anlatıyordum. Diğer bir rüyamda ise ellerim siyahlaşmış ve ellerimi yıkıyordum. Sonra Dilek adında bir abla bana alaycı bir şekilde gülüyordu. Bende utançıma gizlenmeye başladım. Gizlendiğim yer ise sararmış küçük bir otun arkası. Fakat beni fark ederek yanıma geliyordu. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi günler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duygularınızı harekete geçirecek ve sizi çok mutlu edecek haberler alacaksınız. Rüyayı anlatmanız da bu rüyanın gerçekleşeceğini haber veriyor. Siyahlaşan eller, işle ilgili ya da maddi konularla ilgili sıkıntılardır ki bunları söküp atacaksınız. Alaycı gülümseme bazı konularda küçük görülmekten korktuğunuzun işareti. Ortaya çıkın ve korkularınızı yenin diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA