Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SADAKA VERMEK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abby
Merhaba, ruyamda sokakta yururken yardima muhtac bir cocuk goruyorum para vermek istiyorum ama hic param yokmus cocuga diyorum ki cok isterdim yardim etmeyi ama hic param yok tam bunu soyledikten sonra cocugun yaninda beni uzun yillar sevdigini bildigim ama benim hic karsilik vermedigim genci goruyorum cocuga gostermeden bana para uzatiyor almiyorum. O esnada biraz param oldugunu hatirlayip cocuga veriyorum. Cocugu cok seviyor, konusuyorum. O genc de bizi izliyor sevkatle. Anlami var midir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi seven genç sadece bir sembol. Siz başınızdaki bir belayı defetmek istemişsiniz, daha doğrusu ruhunuzun temizliği sayesinde bu belayı öngörmüşsünüz diyeyim. Ruhsal rehberleriniz bunun için size destek olmuşlar. Gördüğünüz genç aslında ruhsal rehberlerinizdir. Size ihtiyacınız olanı vermişler, var olanı hatırlatmışlar. Büyük bir belayı başınızdan savdığınızı düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA