Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇLARIN UZAMASI

06.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Merhaba Kahin Hanım Arkadaşım kendini rüyasında saçları uzun, sarı, bukleli kilosunu da fit görerek aynada çok beğeniyormuş. Bende müstakil ikiz evlerden birinde telefona bakmıyor ve yan daireye geçiyorum. Ayakkabı dolu merdivenlerden çıkıp üst katta misafir ikramlarından olan böreklerden yiyorum. Pantolon cebime elimi sokunca bir kalıp beyaz sabun çıkarıyor, sol elimle de diğer cebimden aynısını çıkarıyorum. Selamlarımla, teşekkürler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın tayin isteği gerçek olacak. Çok beğenerek ve sevinerek gideceği bir yere taşınacak. Ruhu burada aydınlanabilir. Rüyalardaki mutluluk gerçek yaşamdaki mutlulukları temsil eder. Size ulaşamayan bazı haberler var. Aslında belki beklediğiniz şeyler ama siz bunları duymadan bir girişimde bulunacaksınız. Bu işin içinde sorunlu insanlar olabilir ve konu işinizle ilgili. Neyse ki sizin kendi çözümleriniz var. Her zaman kullanabileceğiniz yetenekleriniz belki de tanıdıklarınız var. Konuyu çözecek ve bir de kısmete konacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA