Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇLARIN SEYREK OLMASI

17.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Balon gibi bir şeyin üstünde zıpzıp oyuncakları gibi oturarak zıplıyordum ve karşımda da orta yaşlı Polis bir adam vardı,yüzü bana dönük olarak zıplıyordu o da.Ve kendimi bir odada gördüm en son bölümde.Kendi kafamı arkadan seyrediyordum.Saçımı kazıtmışım ama kel değil Enseye yakın bölümü ve tepe kısmındaki saçların daha seyrek olduğunu gördüm,o kısımlar dökülmüş gibi.Rüyayı gördüğüm sabah bir doktora gittim ve doktor İzmit'in Gebze ilçesinde ikame eden biri.Ben bir anlam veremedim gördüklerime.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Doktor olmaktan vaz mı geçtiniz? Ya da bir doktor muayenesinden vazgeçecek olabilirsiniz. Rüyanızın sonunu sonradan okudum. Saçlarınızın seyrelmesi uzun zamandır çektiğiniz içsel bir sıkıntının yansıması. Ruhunuz bu sıkıntı nedeniyle yıpranmış. Zıplamanız da bu yüzdendir, enerji toplamaya çalışıyor ruhunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA