Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇLARIN BEYAZLAMASI

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ekin
Bir okuldayım ve burda şarkı söyleyeceğim halbuki sesim berbattır sonra şarkıyı söyleyemiyorum kaçıyorum bi delik var merdiven ve depo tarzı bişeyin arasında çok dar ama ordan geçiyorum sonra aynaya bakıyorum saçlarımın dibi beyazlamış bu arada 16 yaşındayım sonra birden kendimi başka bir okulda buluyorum beğendiğim bi çocuk var onu takip ediyorum sonra birden mersindeki yazlıkta buluyorum kendimi asansörü bi açıyıorum inşaat malzemeleri dolu sonra merdivenlerden çıkıyoruz merdivenler de öyle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri .. Hayatı korkarak yaşıyorsunuz; kendinizden emin değilsiniz ve kendinizi sürekli eleştiriyorsunuz. Ruhunuz bu nedenle sıkıntıda. Aynada gördüğünüz, ruhunuzun aksidir. Saçların beyazlaması sıkıntı duymayı temsil eder. Sürekli kaçarak yaşayamazsınız. Başarmayı öğrenmeniz, risk almanız ve çaba göstermeniz gerekiyor. Hedefleriniz olmalı; hedefsiz bir hayat amaçsızdır. Oysa ki biz bu dünyaya başarmak için geldik. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA