Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇLARI YIKAMAK

20.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pearl whitetea
Annem,kardeşim,ben bir gölün üstünde uzun demir parçasında yan yana oturmuş ayağımızı suya sokuyoruz.Suya baktığımda temiz olduğunu biliyorum ama kirli ve bulanık görüntüsü.Bir süre sonra su berraklaşıyor ve ayna gibi dibini görürüyorum.Her tarafı beton.Çıkıyoruz sudan.Önümüzde merdiven var.Yukarı çıktığımızda bir musluk görüyorum,başında bir kadın.Annemle kardeşimin saçını yıkayıp şekle sokuyor.Sıra bana geldiğinde kendi saçımı kendim yıkıyorum, 3 defa.Sonra kadın benim saçımıda şekle sokuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir süreç yaşamışsınız ama artık herşey düzeliyor. Önce çevresel faktörlerdeki sıkıntılar ortadan kalakacak sonra da sorunlarınızla ilgili çareler bulunacak. Anneniz ile kardeşinizin isteklerinden sonra sırada sizin istekleriniz var. Siz sabırlı ve kendinden emin birisiniz. Yakında herşey düzelecek, merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA