Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇIN DÖKÜLMESİ

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sanat259
Başımda siyah saç bandı takmışım ve aynaya bakıyorum. Saçımın sol tarafında küçük bir açıklık var ve saçımı baya seyrek görüyorum. Sonra şaşırıp siyah saç bandını kaldırıyorum ve saçlarımın dökülmüş olduğunu çok az bir miktar seyrek şekilde kalmış olduğunu görüyorum. Saçımı at kuyruğu yapmışım sadece at kuyruğu kısmını normal görüyorum. Anneme görmüyormusun ne kadar çok saçım dökülmüş diye onu ikna etmeye çalışıyorum. Çünkü pek umursamıyor. Merakla bekliyorum yorumunuzu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genellikle yoldan alınan, ani ve sorunlu haberleri temsil eden bir rüya bu. Ancak bazen haberlerin yolla ilgisi olmadığı da olabiliyor. Ayna, bu sıkıntının ruhunuzu yaralayacağını haber veriyor ne yazık ki. Bu rüyanın uyarı olduğunu düşünerek bu günlerde yapacağınız girişimleri ertelemenizde fayda olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA