Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇ TOKASI VERMEK

23.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deniz derya
Rüyamda hoşlandığım kişiyle bir sınıfta yan yana oturuyorduk.bana ara ara bakıp gülüyor ve güldürmeye çalışıyordu.çok mutluydu .sonra başımın üzerine gülerek bir şey bırakıyor .önce ben ne olduğunu anlamadım.sonra elime alıyorum ki bir tane saç tokasıydı.şaşıryordum.nerden buldu bunu diye.benim oldu o toka.sonra hoca birisinin resim çizmesini istedi.hoca onu kaldırdı tahtaya.bu da çok güzel bir evlerle ilgili manzara cizdi.muazzam birşeydi..ben aşırı beğendim.gerçekte çalışan,bekar bayanım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi yola gidebilir ve ilişkiniz bu şekilde sürebilir. İkinci bir seçenek siz birlikte olduktan sonra bu kişi yola gidebilir. Ya da siz yolda bir sevgili bulup hoşlandığınız kişiden uzaklaşacak olabilirsiniz. Saç tokası, yoldaki sevgiliyi temsil eder. Çizdiği resim onun onun evcimen karaketirinin bir yansıması. Ev resmi çizen erkekler genelde yengeç burcu olurlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA