Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAÇ TARAMAK

21.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelebek
Merhabalar.rüyamda ayrılmış olduğum erkek arkadadasimin evindeyiz.evlerinin içinde aşağı katta gol var .beni oraya götürüyor ve gir diyor.bende diyorum su soğuk ben giremem hemde yüzme bilmiyorum diyorum.o da gir diyor.bir daliyorym suyun içinde kayboluyorum yanimdan bir tane balık geçiyor.zaten bir tane balık var gölde.sonra çıkıyorum bana beyaz bornoz uzatıyor.giyiyorum yukarı çıkıyoruz.elinde tarakla annesi bekliyor.tarağı alio sacimi tariyorum.bu rüyayı yorumlanabilir misiniz acaba .tesekkur
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz bu erkekle yeniden bir aaya gelecek olmalısınız. Ben rüyanın yorumunu size anlatacağım. Bunları geçmişte, o erkek arkadaşınızla yaşamadıysanız rüyanız haberci demektir ve bir yıl içinde bir araya geleceksiniz demektir. Bu rüya kadersel bir süreci temsil ediyor. Onunla birlikte olmak kaderinizde var. O sizin kısmetiniz sanki. Onunla yaşadığınız hayat size şükretmeyi, hayatı sevmeyi öğretecek. Ailesi sizin yolla ilgili karmaşık bir işinizi çzömenizi sağlayacak. Belki de yeniden barışmanızdır bu durum ve siz barışmanın sonucunda şükran hisleri ile dolacaksınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA