Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAAT GÖRMEK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Günaydın
Rüyamda sınava giriyorum Soruları önce kendi başımıza yapmaya çalışıyoruz sonra gözetmen Sınava böyle yetiştiremeyeceksiniz deyip bize saat dağıtıyor Bana turuncu 1 saat verdi fosforlu sevgilime de siyah 1 saat verdi ya da biz seçtikten emin değilim farklı renkte saatler vardı saatin kadranında rakamlar yazıyordu bu rakamlara bakarak soruları cevap yazıyorduk herkesin cevabın aynı olması lazım herkese aynı sormuşlar Rakamlara bakıyorum bütün kadranlarda 9 10 11 yazıyor sırayla kursun kalemle yaxılmış aralarında virgül var ozellıkle 1 ve 2 olması gereken kadranda 9,10,11 seklınde yazılmıstı sevgılıme bakıyorum 12 olacak kadrana o ve benım saatımde farklı yazıyor galıba 2 yazacakken 4 mu yazıyor ya da tam tersı 2 ve ya 4 kesın ama dıyorum neden farklı o kadar hata olur dıyor sonra gozetmen hemen saatlerı topladı kımse bıze yardım ettıgını anlamasın dıye kapagı olmayan bır dolap gozune koydu bende saklamaya calsıyordum gorunmesınler dıye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba. Saat bir vadeyi temsil eder genellikle. Sınava girmek ise hayat sınavını. Sözlü ve yazılı sınavlar her zaman bir uyarıdır. Herhangi bir günde sizin açınızdan önemli şeyler olabilir. Rüyada geçen sayılara dikkat edin. Sayılarla ilgili bir gün tarih verilmek istenmiş sanki. Ama bunu ancak siz çözebilirsiniz. Erkek arkadaşınızla ilgili büyük bir sınav verecek olabilirsiniz. Acele etmeyin sabırlı olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA