Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RÜYAYA İTİRAZ ETMEK

14.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ipek
Şimdi ayrı oldugum sevgılım kına gecesıymış ama onu gormedım annesı ve teyzesını goruyorum masada oturuyoruz.aılesı ılede normel hayatta aram acıktırhertaraf kıpkırmızı davullarls kızlar cıkıyor,kınası olan kız gelıyo,salvar kırmızı gıyınmış,benımkinin annesi ile karşılıklı oynuyolar.ama davul sesı cok uyumsuz bu ne dıyorum rıtım sıfır,wc gıdıyorum orada iç çamaşırıma gelio küçük ihtiyacım ama sebeb yok taşıyo sanki kuru,kalkıp ruya bu diyip beyaz korıdorda olmaz bu kına dıyop yürüyorum,tskler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyaya itiraz etmek.. Bir endişe rüyası bu. Rüyanın sonunda rüyaya itiraz etmeniz de bu yüzen zaten. Ayrı olduğunuz sevgilinizin başkası ile evlenmesinden ya da evliliğe adım atmasından korkuyorsunuz. Bu arada sıkıntıdan bağışıklık sisteminiz zarar görmüş ve hastalıklara açık hale gelmişsiniz. Biraz vitamin takviyesine ihtiyacınız olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA