Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RÜYAYA HAKİM OLMAK, LUCİD RÜYA

25.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aygül
Bilmediğim bir evde yanımda annem ve babam var. İçeriden ses geliyor hep beraber odaya gidiyoruz içeride büyük bir yarasa var annem yarasayı öldürmeye çalşıyor ancak yarasa birden tırnaklarını annemin kürek kemiğine geçiriyor ayırmaya çalışıyoruz ancak olmuyor yarasa dönüşüyor kel ve ten rengi gri bir yaratık oluyor daha sonra annem ölüyor. Bunun bir rüya olduğunu fark edip kontrolü elime alıyorum yarasanın anneme tırnaklarını geçirdiği ana geri dönüp ve yaratığı öldürüyorm. İrkilerek uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaptığınız şeye "lucid rüya" diyoruz. Bazen sizin gibi çok korktuğumuzda bazen de sadece mutlu olabilmek için yaparız. Mutlu olduğumuzda bedenimizin salgıladığı hormonlar bizi genç tutar çünkü. Bunu alışkanlık haline getirmek ise bizi gerçek dünyadan soyutlar, asosyal biri olmamıza, çok uyumamıza ve kilo almamıza neden olur. Gerçek yaşama adapte olmakta zorlanırız, rüyada herşeyi başarabilen biri olduğumuz için gerçek yaşamda kendimizi eksik hisseder depresyona gireriz. Bunu bir kez yapmışsınız ama tekrar tekrar denemenizi tavsiye etmem. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA