Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RÜYA İÇİNDE RÜYA YORMAK

02.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Merhaba. Rüyamda evleneceğim adam olarak gösterilen kişinin annesine misafirliğe gitmişiz. Otururken Kayınvalidem 2 gündür canım çok sıkkın dedi neden olduğunu sordum oda ben ve oğlum birlikte öleceğiz dedi nerden biliyorsunuz deyince kayınvalidem rüya gördüğünü söyledi ve rüyamda onun anlattığı rüyayı gördüm. Kayınvalidem ve evleneceğim adam beyaz atın üstünde bana doğru geliyorlardı ve gülümsüyorlardı. Bunu gördükten sonra hemen kayınvalideme dönüp bunun çok hayırlı ve güzel olduğunu söyledim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evleneceğiniz adam gerçekten var mı yoksa sadece rüyada mı görüyorsunuz? Öyle ya da böyle; rüyalarda yapılan rüya yorumları hemen hemen her zaman doğru çıkar. Bazı istisnalar vardır elbet ama bu rüyada yapılan yorum bu istisnalara girmiyor. Kayınvalideniz olacak kişi ve oğlu ata binmişler ki bu, muratlarına ereceklerini haber verir. Ölüm rüyaları bazen yaşamın komple değişimini simgeler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA