Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHUN BEDENDEN ÇIKMASI

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dengesizterazi
Rüyamda eski evimizdeki odamdayım karşı koltuğumda yakın bir arkadaşım oturuyo bir anda öleceğimizi öğreniyoruz ve çok korkuyoruz ağlıyoruz. zaman geliyor ve gözüm hiçbir şey görmüyo etraf kapkaranlık sonra bir kapı açılıyo gibi oluyo ama odanın kapısı değil o karanlıkta uzakta görünen bir kapı. Kapının açılmasıyla etraf beyaz ışık doluyo ve ruhumun içinden çıktığını hissediyorum hayır ölmek istemiyorum diye bağırıyorum ve ruhum tekrar bedenime giriyo tel geliyo bi kadın kurtulun ölmedin diyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir astral seyahat deneyimi yaşamışsınız ama korktuğunuz için bedeninize geri dönmüşsünüz. Astral seyahat esnasında, inançlara bağlı olarak, diğer boyuta geçiş esnasında benzer görünümler görülebilir. Korkmasaydınız diğer boyutu deneyimlerdiniz. Ama bunu bir kez yaptığınızda yavaş yavaş alışmaya başlarsınız ve ruhunuz yeniden bedenden ayrılmayı deneyebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA