Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHUN BEDENDEN AYRILMASI

12.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ruyamda bi toplulukla cuma namazi kiliyorum. Aslinda bayanim. Ama erkeklerle saf tutmusum. Ondekiler once sag topuklarini kaldirdi. Guya cuma namazi diye oyle yapiyorlarmis.Sonra bi elleri cenelerinde bi elleri ileriyi isaret ederek kendi etraflarinda dönüyorlarmis.biri benide onlar gibi ceviriyor. tas gibi yavasca yere yigiliyordum.Cok sesli kuran okunmaya basladi. Kulagima geliyordu. Sanki ruhum bedenimden ayrilmaya basladi. Tam uyanirken bacaklarimdan sanki birsey ayriliyordu. Uyanirken fiziken hissediyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dönüş, evrenin özünü oluşturur. Maddenin en küçük halinden tutunda evrenin en büyüğüne dek her şey belli bir dönüş ile varolur. Mevlevi felsefesi bu dönüşün, ilahi düzenin kaynağını oluşturduğu görüşüne dayanır. Gördüğünüz erkekler sizi ilahi dönüşe teşfik etmişler. Böylece ilahi düzenle aynı yönde akmayı deneyimlemişsiniz. Bu durum ruh için inanılmaz güzel bir deneyimdir. Çünkü bedene hapsedilmeden önce bu şekildeki bir dönüşün içindedir. Dönüşe geçen ruhunuz özünü hatırlamış olmalı ki bedenden çıkmak istemiş ama siz ona izin vermemişsiniz. Aslında bir tür astral seyahate çıkış denemesi bu. Daha önce yaptınız mı bilmiyorum ama astral seyahate çıkarken ruh, sizin hissettiğiniz etkiler içinde bedenden ayrılır. Bu rüya haberci değil ama bence çok önemli bir rüya. Siz belki de maddi bedeni aşan duygularla ilahi düzenin farkına varmışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA