Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHUN BEDENDEN AYRILMASI

19.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen derya ayvacik
Merhaba,ben rüyamda yatagimda yatiyorum ruhum yatagimda bedenimi izliyorum ayakta bedenim.aynaya.bakiyor. kimse ruhumu gormyir bedenimi goruyor.sonra bedenim ben lavaboya gidiyorum dedi ve giderken bende gitme gitme diye soyledim ama beni dinlemedi.ne anlama geliyor acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapmışsınız ama farkında olamamışsınız. Ruhun bedeneden kısmi ayrılışlarına astral seyahat diyoruz. Uyku esnasında sıkça yapılan bir şey olmasına rağmen bilinçli olarak yapabilmek çok zor. Genellikle fiziksel zorlanmalarda ya da ruhsal sıkıntılarda ruh bedeni zaman zaman terkedebiliyor. Mesela çok susadığınızda, şiddetli açlık hallerinde, bedendeki dayanılmaz ağrılarda ya da aşırı yorgunluklarda çokça yaşanıyor. Sizin de akşam tuvaletiniz gelmiş olabilir. Bedendeki bu sıkıntı nedeniyle ruhunuz kısmi olarak kabını terketmiştir. Astral seyahat konusunda çok yorum yaptım. Arama bölümünü kullanarak eski yorumlarımı okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA