Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHUN BEDENDEN AYRILMASI

25.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatih sanane
Ruhumun çıktığını ve mutfağa gidip su içer gibi yemek yediğini gördüm sonra uyuduğum odaya gelerek yanıma uzandi ve ruhum bedenimle birleşti ruyadaydim ama ilginç tirki ruh girerken sanki vücuduma can geldi hissettim sonra ruyamda uyandım ve etrafta van ankara kedileri kangal ve süs köpekleri etrafıma dolustular nereye baksam siyah beyaz siyam kürklü kediler görür oldum.. rüyayı gordugum gun orucluyuldum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapmış olmalısınız diyeceğim ama nasıl yemek yediniz? Yemek gibi şeyler maddi bedenin eylemleridir ve süptil beden tarafından yapılmaz. Bir tek şu olabilir. Ruhunuzu bedeninizden ayrılmıştır ve zamanda geri ya da ileri gitmişsiniz ve kendinizi izlemişsinizdir. Astral seyahat konusunda yeterli bilginiz yoksa arama bölümünü kullanarak eski yorumlarımı okumanızı öneririm. Rüyamda uyandım dediğinizde bedeninize geri dönmüşsünüz, ondan sonra gördükleriniz rüya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA