Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHUN BEDENDEN AYRILMASI

03.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kuddusi
Slm rüyamda ölmüşüm ayak ucumda bir arkadaşımın kocası oturuyor.Yanımda da polis oturuyor. polis öldü diyor. Bende kendi kendime öldüm ama ben bunları nasıl duyuyorum diyorum. Ama yüzünü görmediğim bir kişi de senin bedenin öldü ruhun duyuyor diyor . sonra o yüzünü görmediğim kişiyle Bembeyaz biyere gidiyoruz ve elinde bi defter var defterin yazılı taraflarını yırtıyor ve defterin temiz yazısız beyaz tarafını al bunları bunlar senin diyor. rüyamı çok merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir tür astral seyahat yapmışsınız. Polislerle bir ilginiz var mı yazmamışsınız. Size verilen defter temizlenmiş bir kaderi temsil ediyor. Kötü yazgılarınız silinmiş, yaptıklarınız belki de günahlarınızı affettirdi, bilemem. Bundan sonra dürüst ve vicdanen sizi rahatszı etmeyecek bir hayat sürmeye çalışın, bu şansı herkese vermezler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA