Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHSAL ALEMDE KONUŞMAK

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nur dilan
Öncelikle merhaba.bu rüyayı babam gördü .benim abim zihinsel ve bedensel engelli konuşamıyor ve insanların yapabilcekleri kişisel işleri göremiyor.bir kaç gün önce babam rüyasında abimi görmüş ve abim ona baba ben her şeyi biliyorum sadece konuşamıyorum ama anlıyorum demiş ne demek istemiş hayır mı şer mi konuşması ve öyle demesi ilgilenirseniz çok memnun olurum iyi günler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Özürler bedene aittir. Engelli insanlar ilahi ruha sahiptirler ve belli amaçlar için özürlü bir bedene hapis bir ömür yaşamayı kabul ederek dünyaya gelirler. Genellikle yaşamları kendileri için değil, onlara bakmakla yükümlü insanlar içindir. Biz her yaşamımızda törpülenir ve yeni şeyler deneyimleriz. Abinizin ruhu yüce bir ruh. Astral boyutta babanıza ruhunun özürlü olmadığını anlatmaya çalışmış. Babanız ya da anneniz ve belki de kardeşler olarak sizler abinizden çok şey öğreneceksiniz. Bu öğrendiklerinizle de diğer boyutta vicdani yüzleşmeler yaşayacaksınız. Bence abinizi en iyi şekilde yaşatmaya gayret edin, bunu kendiniz için yapın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA