Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHLARIN İÇİNDEN GEÇMEK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eren yalcin
Toplar tanklar karşı dağı vuruyorlar dağın Bira üstü evler yanımda bi arkadsm var hatırlamyrm ona diyom nasıl beceriyorlar ordan vurmayı helal olsn. Az gidiyrm yolun ortasında 4 tane ruh daire olusturmuslar dönüyorlar yanmış arkdsm diyoki ses etme direk geç bisi olmaz bende öyle yapym resmen onların içinden geçiyoruz bi eve geliyorum sonra 3 arkadaşız evine geldigimz kişiyi beklerken birden evin önünden köpek çıkıyor bana tam saldırırken ben tutup seviyom uysallasiyor böle 2, 3 kere oluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz astral boyutta ruhların hayalleridir. Bu ara boyut yeni ölen ruhların mekanıdır ve biz astral seyahat yaparak bu boyuta sık sık çıkarız. Orada kendiniz gibi astral seyahat yapanlarla karşılaşmış ve birlikte bazı hayallerin içinden geçmişsiniz, ruhları görmüşsünüz. Astral seyahat yaparken gümüş kordon dediğimiz bir bağ ile maddi bedenimize bağlı kalırız. Bu bağ koptuğunda ise ölüm gerçekleşir ve maddi bedeni terk ederek ara boyuta çıkarız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA