Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHLARIN ARASINA GİRMEK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Merhaba günaydın. Rüyamda annemle birlikte bir eve giriyorduk. O birden yok olurken benimle ruhlar uğraşıyordu. Hızlıca koşuyordum onlardan kaçmak için ama kovalıyorlardı. Sonra birden rüyada olduğum yer değişti. Annemin yanındaydım ona ne olduğunu sorduğumda tüm yol boyunca gözlerin açıktı hiçbir tepki vermiyordun dedi. Bu ne anlama geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman zaman ara boyuta çıkıyorsunuz sanırım. Bilinciniz bir anda o bölgeye geçiyor ve tekrar geri dönüyorsunuz. Önemli olan bunu uyanıkken de yapıyor olmanız olasılığı. Bu rüya yaşamınızın bir kısmını ara boyutta sürdürdüğünüzü söylüyor bize. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları okumak için arama bölümüne "yeni ölen" yazmanız yeterli. Uyku esnasında hepimiz zaman zaman ara boyuta geçeriz. Bunu çok sık yapmak sizi maddi alemden kopartır ve gereken yaşam derslerinden uzaklaşmanıza neden olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA