Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUHLARI TAŞIMAK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selin Besen
Merhaba rüyamda evimdeydim ve elimde bir cisim vardı ve içinde de bir ruh, nefes alamıyordu elimdeki cisimle binanın en üst katına çıktım ve birden tavana doğru yükselmeye başladım elimdeki cisimi tavana tutuyordum, yanımda benimle aynı şeyi yapan insanlar vardı ruhlar yükseldikçe nefes almaya başladılar. Bu rüyayı yakın zamanda izlediğim bir filmdeki boğulma sahnesi beni etkilediği için görmüş olabilir miyim? Öyleyse bile neden insan değil de ruhlar? Yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belki de bir bilinçaltı rüyasıdır, filmde ne izlediğinizi tam olarak bilmediğim için bu konuda fazla bir şey söyleyemem. Ancak nefes alamayan ruhlar bana maddeye bağlanan enerjileri hatırlatıyor. Bizler beden denen kaba maddeye bağlandığımızda ve uzun zaman bu maddede yaşadığımızda çakralar kapanır ve biz evrenin havasını soluyamayız. Yani tıpkı bir boğulma olayına benzer durumda kalırız. Bu nedenle de hem ruhsal hem de fiziksel olarak hastalanırız. Cisimlerin içindeki enerjiler dünyadaki hasta ruhlar olmalı. Onlar bedenden kurtulmuş ama yeteneklerini kaybetmişler. Üst boyuta çıksalar kendiliklerinden evrenin enerjisi ile iletişime geçecekler. Siz bunu sağlamışsınız. Bu bir hayali görünüm elbette ama ara boyutta bu tür ritüel görüntüleri çok sık izlenir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ara boyut ve yeni ölenlerin ruhları ile ilgili yorumlarımı okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA