Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA RUH GÖRMEK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ö
Rüyamda ben evde demir kapının yanından geçerken aniden bir bebek ruhu kapının içinde sadece kafasını geçirerek bana baktı ve gülümsedi. Daha sonrasında dışarıda olduğum anı hatırlıyorum. Dışarıda sevdiğim kızın annesiyle birlikte onun peşindeyiz, sanki amacımız onu yakalamaktı. Dışarıda bebek ışıldayan bir küreydi hiçbir ayrıntısı yoktu sadece yoğun bir ışık yumağı gibiydi. Sonrasında apartmana girdi. En son sevdiğim kızın annesiyle konuştuğumu hatırlıyorum ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz ruhsal rehberlerinizden biri. Işık kümesi halinde görülürler aslında ama insanların inandığı sembollere bürünerek görünmeleri çok daha yaygındır. Sevdiğiniz kızla olan ilişkiniz konusunda size ilahi yardımlarda bulunacaklar. Evren size güzel enerjiler gönderiyor, bunun müjdesini almışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA