Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUH BOYUTUNDA BULUŞMAK

15.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Su
Rüyamda hala değer verdiğim sevdiğim eski sevgilisi gördüm. İkimizde ruh olmuştuk ölmüşüz. Ahşap iki katlı bir evin alt katındaydık saat gece yarısını geçmişti. Ruh olduğumuz için ayaklarınız yere değmiyordu. Ellerimden tuttu dönmeye başladık buluyordu eğleniyorduk. Vefat eden samimi arkadaşımız var onunda ruhu oradaydı. Uzun zaman sonra ilk defa sizi bu kadar mutlu görüyorum dedi. Eski sevgilim gözlerimin içine baktı sımsıkı sarıldı bana. O sırada sarılırken gözlerimi kapattım açtığımdauyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz ölen arkadaşınızın ruhunun bulunduğu ara boyuta astral seyahat yolu ile çıkıp orada eski sevgilinizin ruhu ile buluşmuşsunuz. Yeni ölenlerin ruhları dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kadar bir ara boyutta beklerler. Bu boyut ruhun acılarla yıpranan enerjisini tedavi etmek, ruhun vicdanı ile yüzleşmesini ve ölümü idrak etmesini sağlamak için gereklidir. Bu sürece kutsal kitaplarda kabir azabı denir. Ölü ruh bu boyutta bir mekandan çok bir hal içindedir, hayallerin içinde yaşar. Sık sık sevdiklerini bu hayallerin içine çekerek onların hayalin bir parçası haline sokar, onlara ölmediğini ispat etmek ister. Siz de tesadüfen o hayallerin birinde buluşmuşsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA