Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RUH AİLEMİZDEN KİŞİLERİ GÖRMEK

31.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leb
Merhaba rüyamda böyle 25 29 yaşları arasında sakallı ve biraz dökümlü,halsiz arap gibi görünen birisi abim oldugunu iddia ediyor ve bu doğru cıkıyor çok saf temiz kalpli gibi duruyordu annem bunu neden saklamış falan diye düşünüyorum adıda muhammet cok tuhaf bi rüyaydı sanki suanda böyle bi abim varmış gibi hissediyorum cok garip. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz aynı ruh ailesine sahip ruhlarız. Yani çevrenizde gördüğünüz, iletişimde olduğunuz pek çok kişi sizinle aynı aileden aslında. Ruhlar dünyaya inerken bir buluttan kopup gelirler, dünyayı ve bireyselliği deneyimlerler. Bu deneyimler bir hayata mahsus değildir, ruh defalarca kez bedenlenir ve kendi enerjisini törpüler. Buna karma denir. Sizin gördüğünüz kişi sizin ruh ailenizden biri. Bu yaşamda ya da diğer yaşamların birinde aynı zaman diliminde yaşamış olmalısınız. Ve bir yaşamda sizin abiniz olarak bedenlenmiş. Uyku esnasında bilincin derinliklerine yeterince inersek geçmiş yaşamlarımızı görebiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA