Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA RÖMORKUN KAYMASI

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen remö
Selam. Rüyamda bilmediğim bir yerde mescitte imam olan bir abimle kamet getirmiştik namaz kılmaya başlarken benim sokakta park ettiiğim aracim arkasındaki romorku normalde araçta römork yok ile birlikte freni boşaldı ve geri geri gelip araçlara çarptı. Ben ve o abim mescitin camından baktık ben dedim namaz daha önemli birden sokak başında 2 araç daha çarpıştı. O bana baktı Ben O'na Ama biz mescitten cıkmadık. Teşekkürler yorumunuz için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançlı birisiniz ama inançlarınız nedeniyle yaşamınızdaki bazı güvenlik önlemlerini önemsemiyorsunuz. Sanki kadere bırakmışsınız her şeyi Oysa ki kader gayrete tabidir. Bir kararınızın arkasında durmadığınız ve yeterince korumadığınız için yaşanacak bir kayıp söz konusu. Siz değilse bile size inanan, size bağlanan biri zarar görebilir. Üstelik olay bununla da sınırlı kalmayacak. Bu kişinin zararı nedeniyle başkalarının hayatları da etkilenecek. Rüya size dikkatli olun diyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA